Shakespeare’in son dönem hayat hikayesinin anlatıldığı biyografik tarih filmi All is True 2018 yapımı bir filmdir. 6.2 IMDB puanına sahip olan All is True, Türkçe adıyla Hepsi Gerçek filmi Kenneth Branagh yönetmenliğiyle ve başrolüyle karşımıza çıkan bir film.

Hem aktörlük, hem senaristlik, hem yönetmenlik hem de prodüktörlük yapan bir isim olan Kenneth Branagh tarihi filmler başta olmak üzere pek çok bilinen filmde rol almasının yanı sıra, 8 ayrı filmin de beyazperde senaryolarını hazırladı.

All is True filminin başrolünde Kenneth Branagh tarihin en büyük yazarlarından William Shakespeare rolüne hayat verirken, Anne Shakespeare rolünde Judi Dench’i ve Southamptonlı Earl rolünde akademi ödülü adaylığı bulunan usta oyuncu Ian McKellen’ı izliyoruz. All is True filminin konusu ise William Shakespeare’in kendi hikayesi. Hep başkalarını yazıp anlatan Shakespeare 1613’te emekli oldu ama anlatacağı son bir hikaye daha var.

Birleşik Krallık’ta çekilen bu tarihi biyografi filmi All is True Türkçe Dublaj Kesintisiz izleyicilerine tarih dolu seyirler dileriz.

Sayfalar: 1 2 3

Kategori :

Dram Film, Genel

Etiket :

Yorum Yaz

Email Adresiniz Paylaşılmaz Gerekli Alanlar * olarajk işaretli

*